BAUMATIC BW 28

  • https://image.srovname.cz/cz/500/220886/baumatic-bw-28.jpg

    0

Konstrukce chladničky: vinotékaDveře: prosklené dveřeObjem celkem užitný (l): 65Objem chladničky užitný (l): 65Kapacita - láhve (ks): 28Spotřeba energie (kWh): 0.94Spotřeba energie za rok (kWh/rok): 344Energetická třída: FKlimatická třída: NOddělená regulace: NEPočet oddělených prostor (ks): 6Typ chlazení: »

Recenze BAUMATIC BW 28

karel s vyrobkem jsme vcelku spokojeni... velmi prijemny design, primereny objem atd... jedine co nas prekvapilo, a je relativne omezujici, je hlucnost vyrobku... pri nastaveni chlazeni jiz od cca mene nez stredni urovne, nemluve o idealnim chlazeni vnitrniho prostoruru... to ventilator vubec nevypina... v tomto pripade nedoporucujeme do prostoru kuchyne spojene s obyvacim pokojem, resp. vubec do obytnych casti domu nebo bytu...

effa Ten větrák uvnitř mohl být méně hlučný, ale celkově je to dobrý výrobek.

Oldřich jsem spokojen s kovovými policemi,jdou jakkoli nastavit. Trochu hlučnější větrák

Westonka Vinotéka má pěkný moderní design a je skvělé, že se do lednice vejdou i klasické PET lahve 1,5 l. Nevýhodou je, že v případě většího chlazení je výrobek hlučnější.

Martina R. S vinotékou jsme velmi spokojeni, předčila naše očekávání. Police se dají nastavit na různou výšku, takže se vejdou i 2 litrové PET lahve. Super. Při maximálním výkonu je trochu slyšet, ale nic hrozného.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 73%

(15 recenzí)