Fagor VT-12BI-ZONE

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1396089/fagor-vt-12bi-zone.jpg

    0

Pro milovníky vína máme v nabídce kvalitní Vinotéku Fagor VT-12 BI-ZONE za akční cenu. Fagor VT-12 BIZONE je kompaktní vinotéka na 12 lahví vína. Její prostor je rozdělen tak, že si můžete nastavit dvě různé teploty v horní a spodní části. Horní prostor vám umožňuje teplotní rozmezí 12 až 18 °C dole je pak teplota »

Recenze Fagor VT-12BI-ZONE

Petr V. Elegantní design, kompaknost, malé rozměry, kvalitní materiály a provedení. Mírně zvýšená hlučnost, která je však slyšet pouze v nočníc hodinách, kdy je všude ticho. Při běžném denním provozu není chod vinotéky slyšet.

Petr Škramlík vzhled a provedení, cena, rozsah teplot, přesné měření teploty chybějící sklo na spodní police, hlučnost

leona Výrobek je dle očekávání dobý společník a hlavně pomocník.Design i funkčnost splnila naše očekávání. Hlučnost není na obtíž, není to nic nepříjemného,jak píší některé recenze.A víno- vynikající. Myslím,že cena je dobrá.Snad vše pofrčí jak má. možná bych uvítala silnější podsvícení..ale to je to poslední co by mi vadilo :-)

Jan Křivánek Vcelku elegantní vzhled, slušný chladicí výkon a ucházející úroveň hlučnosti. Od počátku nefunguje jedno z tlačítek nastavení teploty - mám výrobek vrátit?

tova Vinotéka naprosto přesně plní funkci, kterou jsem od ní očekával, mohu jen doporučit. Jediným drobným negativem je nepatrně vyšší hlučnost. nic

+ Přidat hodnocení více...